Сем Реймі може стати режисером “Доктор Стрендж 2”
Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, Сем Реймі, який знімав оригінальну трилогію “Людини-павука”, веде переговори з Marvel стосовно участі у зйомках сиквелу “Доктора Стренджа”.
У нього є всі шанси, адже ще минулого місяця режисер першої частини – Скотт Дерріксон відмовився від свого місця у режисерському кріслі.
Вихід фільму у прокаті заплановано на 7 травня 2021 року. Зйомки розпочнуться цьогоріч у травні.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!








